پذیرایی از اتباع خارجی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
بنابه درخواست یکی از دوستان قرار شد برای پذیرایی و توزیع غذا به اتباع خارجی به موقوفه حضرات زهرا (س) بریم.

من فکر کردم ظهر باید بریم و شب تا دیر وقت بیدار بودم و صبح دیر بیدار شدم. یک پیامک که من توی راهم تو کجایی؟ رسیده بود ساعت 8 صبح. گفتم ساعت اعلام نشده بود و من همچنان خواب و بیدارم. از جام بلند شدم و بلاخره ساعت 10:30 از خونه رفتم بیرون.

برای خانم ها 4 طبقه هر طبقه 8 سوئیت بزرگ در نظر گرفته شده بود که در هر سوئیت 20 تا 30 نفر بودند. خانومایی که برای کمک اومده بودند در حال جارو و تی کشیدن و شست و شو و جمع کردن زباله ها بودند. اسانسور شلوغ رفت و امد زیاد بطوری که ترجیح میدادم از راه پله رفت و اد کنم ناهار غذای مخصوص اون کشور با نان بسته بندی شده دوغ و میوه نارنگی و اب جوش و چای کیسه ای توزیع کردنشون کار سختی بود بخصوص زبانشونو متوجه نمیشدیم لبخند میزدیم و میگفتیم بفرمایید نه عربی بلد بودند نه انگلیسی و کلا دوتا مترجم بود برای برقراری ارتباط که سر اونها هم شلوغ بود.

بوی غذا بوی بدنشون بوی زباله  بوی سرویس بهداشتی در خروج از پله های اضطراری رو باز گذاشتم پنجره ها باز نمیشدند و چون از جای گرمی اومده بودند هوا براشون سرد بود پنجره های داخل سوئیتها رو میبستند و نمیذاشتن باز کنیم. قرار بود برای توزیع شام هم باشم اما به شدت حالت تهوع و سردرد داشتم ساعت 4 عذر خواهی کردم و زدم بیرون. بارون تند میبارید نیم ساعت قدم زدم حالم کمی جا اومد سوار تاکسی شدم و برگشتم خونه.

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 14 آذر 1396 ساعت: 22:15
برچسب‌ها : پذیرایی,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها